Rezervasyonum

ULTRA VİP TRANSFER

ULTRA VİP TRANSFER

Mercedes-Benz Sprinter özel araç filomuz içerisinden seçeceğiniz araç ile dilediğiniz adresten istediğiniz herhangi bir adrese vip transfer hizmeti sunuyoruz. Tamamı lüks ve konforlu olan araç filomuz içerisinde beklentilerinize uygun bir modeli seçebilir, deneyimli özel şoför eşliğinde aracın dilediğiniz adrese gelmesini talep edebilirsiniz. Aynı zamanda havaalanı transfer hizmeti için de VIP araçlarımızı tercih edebilirsiniz.

Profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde sunduğumuz vip transfer esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konfor ve donanım araçlarımızda mevcut. Huzurlu ve konforlu bir seyahat yapabilmeniz için gerekli tüm malzemeleri temin ederek, beklentilerinizin de üzerinde bir yolculuk keyfi yaşamanızı sağlıyoruz. Güvenli ve hızlı bir seyahat için araç filomuzda yer alan konforlu araç modellerini tercih edebilirsiniz.

Kalabalık aileler ya da arkadaş grupları için de vip transfer hizmeti sunuyoruz. Geniş kapasiteli araçlarımız ile sunduğumuz transfer hizmeti kapsamında dilediğiniz herhangi bir adrese aracımızın özel şoförü ile birlikte ulaşmasını isteyebilirsiniz. En lüks araçlar ile yapacağınız seyahatinizin süresi kısa ya da uzun olabilir. Kısa mesafeler için de hizmetlerimizden faydalanabilir, kent merkezi ile ilçeler arasında yolculuk yapabilirsiniz.

Sunduğumuz vip transfer hizmetleri kapsamında tüm müşterilerimiz hayat sigortalı olarak yolculuk yapıyor. Sizden talep gelmesi durumunda bebekleriniz ve çocuklarınız için de gerekli oto koltuğu gibi aparatları önceden hazırlıyoruz. Diğer taleplerinizi de firmamıza ileterek aracımızın tamamen sizin isteklerinize uygun bir şekilde hazırlanarak belirttiğiniz adrese ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Araçlarımız içerisinde multi medya sistemleri de yer alıyor. Yolculuğunuz esnasında kullanmak istediğiniz araç ve malzemeleri de rezervasyon işlemi sırasında firmamıza iletebilirsiniz. Hem iş seyahatleriniz hem de tatil planlarınız için transfer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Araç filomuz hakkında detaylı bilgi edinebilir ve kendi konforunuza ya da beklentilerinize en uygun aracı hemen seçebilirsiniz.

Hizmetlerimizden faydalanmak için online olarak rezervasyon işlemini yapabilirsiniz. Sadece birkaç dakika içerisinde yapacağınız rezervasyon işlemi ile dilediğiniz tarihte ve saatte VIP transfer hizmetimiz ile tanışabilirsiniz. +90 549 689 07 07 numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz.