Rezervasyonum

ÖZEL GÜNLER

ÖZEL GÜNLER

Sizin için önemli olan günlerde araba ihtiyacınızı firmamız için verilen kiralama hizmetleri ile karşılayabilirsiniz. Toplu olarak araba kiralayabileceğiniz gibi tüm özel ve önemli günlerde ihtiyacınız olan araçların tamamını filomuz içerisinden seçeceğiniz araçlar ile karşılamanız mümkün. Son derece lüks ve konforlu araçlardan oluşan filomuzda beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayabilecek arabalar yer alıyor.

İş amaçlı yapacağınız gezintiler ya da iş görüşmelerine uygun araba modelleri de filomuz içerisinde yer alıyor. Dilerseniz tüm personeli kapsayacak etkinlikler için de araç seçiminde bulunabilirsiniz. Uygun fiyatlara sahip olan araç kiralama seçeneklerini incelediğinizde sizin beklentilerinize en uygun modeli kolaylıkla bulabileceksiniz. Sadece iş amaçlı değil, özel etkinlikler ve sosyal etkinlikler için de sunduğumuz toplu araba kiralama imkanından faydalanmanız mümkün.

Özel ve önemli günlerde seyahat konforunuzu sağlamanız, son derece önemli. Konforlu ve güvenli bir yolculuk için seçeceğiniz araçlar ile hem şehir içi hem de şehirler arası seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Araç kiralama hizmetimiz günübirlik olarak sunulduğu gibi daha uzun süreli olarak da sunulabiliyor. Sizin için önemli olan tüm günler için araçlarımızı özel olarak hazırlayabilir ve taleplerinize uygun şekilde teslim almanızı sağlayabiliriz.

Filomuzda yer alan tüm araçların düzenli olarak temizlik ve bakım işleminden geçirildiğini bilmenizi isteriz. Dolayısıyla kullanım esnasında herhangi bir sorun yaşanmayacağı için seyahat keyfiniz ve konforunuz da sekteye uğramıyor. Gayet hızlı bir ulaşım imkanı sunan arabalar ile özel ve önemli günlerinizin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Dilediğiniz arabayı seçebilme özgürlüğüne sahip olmanız da önemli bir husus olabiliyor.

Dilerseniz kiraladığınız araçların özel şoförler tarafından kullanılması talebinde de bulunabilirsiniz. Eğer aracı kendiniz kullanmak istemiyorsanız, tamamı deneyimli olan uzman şoför kadromuzu sizin için görevlendirebiliriz. Daha fazla bilgi edinmek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formunu doldurmanız, rezervasyon işleminizin ve taleplerinizin firmamıza ulaşması için yeterli olacak. +90 542 537 89 98 numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz.