Rezervasyonum

BLUE VİP TRAVEL

Kişi ve kurumlara araç kiralama ve vip transfer hizmetleri sunmayı ilke edinen Blue Vip Travel Turizm Taşımacılığı ve lüks araç kiralama alanında Antalya merkezli faaliyet göstermeye başlayan genç ve dinamik şirkettir. Firmamız; 10 yıllık tecrübesi, birikimleri ve yüksek kalite standartlarında donatılmış VIP araç portföyü ile güvenli ve konforlu seyahatin keyfini yaşatıyor, seçkin konuklarının ihtiyaçlarına yönelik avantajlı çözümler sunuyor.

Hijyen standartlarını zirveye taşıyan VIP araç filosu başta olmak üzere; uzman sürücü ve hostesleri ile 7/24 transfer hizmetleri sunan Blue Vip Travel, güvenli bir yolculuk deneyimi yaşayabilmeniz adına gerekli tüm taşımacılık ve işletme  belgelerine sahiptir. Turizm taşımacılığı ve tüm transfer hizmetlerini Mercedes Vito, Mercedes Sprinter ve diğer lüks segment araçları ile yapmakta, araç portföyünü her yıl yenilemektedir. Konuklarınız arasında minik misafirler mi var? endişelenmenize gerek yok. Rezervasyon esnasında çocuk koltuğu talebinizi bildirmeniz yeterli. Kişiye özel VIP transferde sizi alacak olan aracı seçebilir, tarihi ve saati önceden belirleyebilirsiniz.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda belirlediğiniz araçlar ile; aylık, günlük veya saatlik ihtiyaç duyduğunuz her an size ve misafirlerinize özel çözümler üreterek şehir içi ve şehirlerarası hizmet veriyoruz. Deneyimli ve sertifikalı profesyonel kadrolarımız ile kıymetli olan zamanınızı konforlu ve kaliteli geçirmeniz adına premium hizmetler vermekteyiz. Seyahatlerinizden önce veya sonra size şehir içi ve şehir dışı trafiğinde nefes aldırıp zaman kazandıracak, mesafe ne kadar uzun olursa olsun yol boyunca evinizdeymiş gibi rahat hissettirecek bir ayrıcalık arıyorsanız, Blue Vip Travel memnuniyetinizi garanti ediyor!

Blue Vip Travel